Kontakta oss

Kontorsadress
OPI
Focus7 House
Fairclough Hall
Halls Green
herts
SG4 7DP
Storbritannien

Tel: +44 20 7841 2950 (från USA: 011 44 ​​20 7841 2950)
Office Products International Ltd
Ett företag registrerat i England och Wales med företagsnummer 2546641

Ledare
Heike Dieckmann
redaktör
Tel: + 44 1462 422143
heike.dieckmann@opi.net

Andy Braithwaite
Nyhetsredaktör
andy.braithwaite@opi.net
Tel: + 33 4 32 62 71 07

Kate Davies
Assistent Editor
kate.davies@opi.net

Michelle Sturman
Worplace360 Editor
michelle.sturman@workplace360.co.uk

Försäljning och affärsutveckling
Chris Turness
Chef för medieförsäljning
chris.turness@opi.net
Mobil: + 44 7872 684746

Digital Marketing
Aurora Enghis
Digital Marketing Manager
aurora.enghis@opi.net

Evenemang 
Lisa Haywood
Händelser föreståndaren
lisa.haywood@opi.net

Drift & Finans
Kelly Hilleard
Drift & Ekonomichef
kelly.hilleard@opi.net
+44 7717 201821

Executive Assistant
+44 20 3290 1511
 

Designa
Joel Mitchell
designer
joel.mitchell@opi.net

Utgivare
Steve Hilleard
Verkställande direktör
steve.hilleard@opi.net
Mobil: + 44 7799 891000
USA-cell: +1 312 957 8510

Janet Bell
Direktör
janet.bell@opi.net
Mobil: + 44 7771 658130