Kapcsolatba lép velünk

Irodai cím
OPI
Focus7 House
Fairclough Hall
Csarnok zöld
Herts
SG4 7DP
Egyesült Királyság

Tel: +44 20 7841 2950 (USA-ból: 011 44 ​​20 7841 2950)
Irodai Termékek Nemzetközi Kft
Angliában és Walesben bejegyzett cég, 2546641-es cégszámmal

Szerkesztőségi
Heike Dieckmann
szerkesztő
Tel: + 44 1462 422143
heike.dieckmann@opi.net

Andy Braithwaite
Hírek szerkesztő
andy.braithwaite@opi.net
Tel: + 33 4 32 62 71 07

Kate Davies
Asszisztens szerkesztő
Kate.davies@opi.net

Michelle Sturman
Worplace360 szerkesztő
michelle.sturman@workplace360.co.uk

Értékesítés és üzletfejlesztés
Chris Turness
Médiaértékesítés vezetője
chris.turness@opi.net
Mobil: + 44 7872 684746

Digital Marketing
Aurora Enghis
Digital Marketing Manager
aurora.enghis@opi.net

Események 
Lisa Haywood
Események menedzser
lisa.haywood@opi.net

Műveletek és pénzügyek
Kelly Hilleard
Üzemeltetési és pénzügyi menedzser
kelly.hilleard@opi.net
+44 7717 201821

Executive Assistant
+ 44 20 3290 1511
 

Design
Joel Mitchell
Tervező
joel.mitchell@opi.net

Kiadók
Steve Hilleard
Vezérigazgató
steve.hilleard@opi.net
Mobil: + 44 7799 891000
Amerikai cella: +1 312 957 8510

Janet Bell
Igazgató
janet.bell@opi.net
Mobil: + 44 7771 658130